plen

  Hotel dla Twoich czworonogów

  Hotel dla zwierząt

  Nasz hotel dla psów i kotów oferuje:

  • wyprowadzanie psa na spacer
  • opieka nad psami, kotami i innymi zwierzakami w domu właściciela
  • opieka nad zwierzętami w hotelu

  Planujesz wyjazd, ale nie masz z kim zostawić swojego pupila? Nie martw się! Korzystając z usług naszego hotelu dla psów i kotów będziesz miał pewność, że Twój Azor czy Mruczuś będą w dobrych rękach!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy trzy formy pomocy właścicielom – wyprowadzanie psów na spacer, opieka nad zwierzętami w domu właściciela bądź w naszym hotelu w Jaśle.

  Mamy świadomość, że każdy zwierzak domowy może przeżywać stres związany z rozłąką z najbliższymi. Dlatego też, oprócz zaspokajania podstawowych potrzeb fizjologicznych, zapewniamy pupilowi odpowiednią czas na zabawę oraz spacer. Oczywiście ich ilość i intensywność dostosowujemy do wielkości zwierzęcia i jego sposobu życia.

  Aby zapewnić komfort pobytu wszystkim czworonożnym gościom, umożliwiamy im przebywanie zarówno w mieszkaniach, jak również na świeżym powietrzu.

  Każdy zwierzak, przyjeżdżający do naszego hotelu musi mieć aktualne szczepienia przeciw wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym. Dodatkowo powinien być odrobaczony i odpchlony.

  W przypadku każdego gościa dokładamy wszelkich starań, aby pies czy kot zaakceptował miejsce swojego pobytu i czuł się u nas jak w domu. Dzięki temu ogranicza się stres związany z rozłąką z właścicielem.

  Gabinet Weterynaryjny AVET Ⓒ 2017. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

  ul. Chopina 12 38-200 Jasło, tel.: +48 134467974, mail: renwet@wp.pl