plen
  alt

  Hotel dla Twoich czworonogów

  Hotel dla zwierząt – Jasło, Krosno

  Nasz hotel dla psów i kotów to miejsce, w którym możesz liczyć na:

  • wyprowadzanie psa na spacer,
  • opieką nad psami, kotami i innymi zwierzakami w domu właściciela
  • opieką nad zwierzętami w hotelu

  Planują Państwo wyjazd, ale nie mają Państwo z kim zostawić swojego pupila? Korzystając z usług naszego hotelu dla psów i kotów, będą mieć Państwo pewność, że Państwa Azor czy Mruczuś będą w dobrych rękach!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy trzy formy pomocy właścicielom – wyprowadzanie psów na spacer, opiekę nad zwierzętami w domu właściciela bądź w naszym hotelu w Jaśle.

  Mamy świadomość, że każdy zwierzak domowy może przeżywać stres związany z rozłąką z najbliższymi. Dlatego też, oprócz zaspokajania podstawowych potrzeb fizjologicznych, zapewniamy pupilowi odpowiednią czas na zabawę oraz spacer. Oczywiście ich ilość i intensywność dostosowujemy do wielkości zwierzęcia i jego sposobu życia.

  Aby zapewnić komfort pobytu wszystkim czworonożnym gościom, umożliwiamy im przebywanie zarówno w mieszkaniach, jak również na świeżym powietrzu.

  Każdy zwierzak przyjeżdżający do naszego hotelu musi mieć aktualne szczepienia przeciw wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym. Dodatkowo powinien być odrobaczony i odpchlony.

  W przypadku każdego gościa dokładamy wszelkich starań, aby pies czy kot zaakceptował miejsce swojego pobytu i czuł się u nas jak w domu. Dzięki temu ogranicza się stres związany z rozłąką z właścicielem.

  Kiedy warto skorzystać z usług naszego hotelu dla zwierząt?

  Nasz hotel dla zwierząt to miejsce, w którym można pozostawić psa lub kota zarówno na czas kilkutygodniowego wyjazdu, jak i na zaledwie kilka godzin. Na taki krok decydują się osoby, które muszą pilnie wyjechać lub planują wakacje, ale nie mają bliskiej osoby, która mogłaby zająć się zwierzakiem. Pozostawienie psa lub kota samego w domu na tak długi czas często nie jest możliwe. Oprócz regularnego karmienia i wyprowadzania na spacer zwierzęta te wymagają też towarzystwa i codziennych aktywności. Nasz hotel dla psów i kotów w Jaśle, blisko Krosna, jest więc doskonałym wyborem w różnych sytuacjach. Zapewniamy kompleksową opiekę nad zwierzakami wtedy, gdy właściciel nie może zabrać swojego pupila i musi pozostawić go z obcą osobą. W naszym obiekcie mieści się też gabinet weterynaryjny, dlatego w razie jakichkolwiek problemów możemy zagwarantować wsparcie specjalisty. Dzięki temu jesteśmy też w stanie bez problemu zająć się zwierzakami, które ze względu na stan zdrowia wymagają regularnego podawania leków lub specjalistycznej opieki.

  Jakie zwierzęta można pozostawić w naszym hotelu?

  Kierujemy ofertę przede wszystkim do właścicieli zwierząt spokojnych, które nie mają problemu w kontaktach z innymi futrzakami. Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego ważne jest też szczepienie. Nie przyjmujemy psów i kotów agresywnych, które mogłyby stanowić zagrożenie dla innych czworonogów pozostawionych w naszym hotelu. Bez problemu poradzimy sobie jednak ze zwierzakami lękliwymi, które wymagają spokojnego podejścia i zapewnienia komfortowych warunków. Jeśli masz wątpliwości, czy dane zwierzę zostanie przyjęte do naszego hotelu, zapraszamy do kontaktu. Zaplanujemy spotkanie, w trakcie którego sprawdzimy, czy będziemy w stanie przyjąć pupila do ośrodka. Jeśli nie, jedyną opcją pozostaje opieka w domu właściciela. To dobre rozwiązanie m.in. w przypadku zwierzaków z problemami behawiorystycznymi.

  Na jak długo można pozostawić psa lub kota w naszym hotelu?

  Najwięcej klientów decyduje się na pozostawienie swojego pupila w naszym hotelu dla zwierząt na maksymalnie kilka dni. Najczęściej ma to miejsce podczas wakacji, które zwykle trwają około tygodnia. Zdarza się jednak, że właściciel musi wyjechać bez zwierzaka na nieco dłużej. Istnieje taka opcja, jednak konieczne jest uprzednie ustalenie terminu odbioru pupila. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym celem jest zapewnienie opieki przez cały okres nieobecności właściciela. Zadbamy o to, by zwierzak miło spędził u nas czas, a także nie tęsknił zbyt mocno za bliskimi.

  alt

  Gabinet Weterynaryjny AVET Ⓒ 2017. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

  ul. Chopina 12 38-200 Jasło, tel.: +48 134467974, mail: renwet@wp.pl