plen
  alt

  Szeroka Gama Zabiegów Pielęgnacyjnych dla Pupili

  Jestem certyfikowanym groomerem Posiadam licencję POLISH SCHOOL OF GROOMING

  W gabinecie weterynaryjnym AVET strzyżemy psy, koty i gryzonie. Pracujemy według standardów FCI oraz tzw. użytkowo, według uznania właściciela lub naszej twórczej inwencji.
  W naszym salonie fryzjerskim wykonujemy następujące zabiegi:

  • strzyżenie,
  • trymowanie,
  • wyczesywanie,
  • rozczesywanie,
  • kąpiele,
  • pielęgnacyjne,
  • kąpiele lecznicze,
  • higiena uszu,
  • pielęgnacja i obcinanie pazurków ,
  • czyszczenie zębów.
  Do pielęgnacji używamy bardzo dobrej jakości kosmetyków takich marek, jak Champion, Jv.San. Bernard, Proffessional Pet, Chris Christensen.

  Groomer w Jaśle – o mnie

  Mam wieloletnie doświadczenie jako fryzjer psi i koci. Zawód groomera wykonuję od 1997 roku jako pierwsza profesjonalna groomerka w Jaśle. Odzwierciedleniem moich starań i doświadczenia jest zadowolenie małych pupili i ich właścicieli.

  Jestem certyfikowanym groomerem w Jaśle, blisko Krosna. Mam licencję POLISH SCHOOL OF GROOMING.
  Image

  Pielęgnacja zwierząt w spokojnej atmosferze

  Podczas zabiegów pielęgnacyjnych można pozostawić swojego pupila pod naszą opieką. Istnieje również opcja uczestniczenia w procedurze kąpieli i strzyżenia. Należy przeznaczyć na to 1,5-2 godz.

  Podczas zabiegów pielęgnacyjnych wykorzystujemy specjalne techniki behawioralne pomagające w uspokojeniu zwierzęcia i jego zrelaksowaniu. Ponieważ salon strzyżenia AVET jest także gabinetem weterynaryjnym, przyjmujemy również tzw. zwierzęta kłopotliwe, agresywne, spanikowane. W sporadycznych i wyjątkowych przypadkach zwierzęta dostają środki uspokajające, tak, aby zabieg był dla nich całkowicie bezpieczny i bezstresowy.

  Uwaga: Podanie leków uspokajających zawsze odbywa się na wniosek i za zgodą właściciela zwierzęcia. Następuje ono pod nadzorem weterynarza.
  Jeśli nie chcą Państwo kąpać pieska u nas, należy umyć go w domu dzień wcześniej i dokładnie rozczesać. Jeśli włosy są mocno skołtunione i sfilcowane, doliczamy do ceny strzyżenia podstawowego 50 % jej wartości (dodatkowy koszt przycinania, rozczesywania i kosmetyków).

  Stałym klientom oferujemy rabat 10% w postaci specjalnych punktów lojalnościowych, które mogą być wykorzystane przy kolejnych wizytach w salonie fryzjerskim, w gabinecie weterynaryjnym oraz za zakupy zoologiczne.

  Pomagamy również w transporcie zwierząt do i z gabinetu

  Strzyżenie kotów i psów – Jasło

  Wykonujemy również strzyżenie kotów i psów w Jaśle. Ma ono na celu nadać odpowiedni kształt sierści, a w przypadku ras bezpodszerstkowych – zapewnić większy komfort w sezonie letnim. W ramach strzyżenia trzymamy się wzorów FCI lub ustaleń z właścicielem. Strzyżenie psów i kotów obejmuje zarówno tułów, jak i detale, jak np. łapki, przestrzenie między poduszeczkami czy uszy. Zalecamy powtarzanie takiego zabiegu co najmniej raz na kilka miesięcy. Wykonujemy strzyżenie psów i kotów dla klientów z Krosna, Jasła i okolic.

  Obcinanie pazurków u zwierząt

  Wykonujemy również obcinanie pazurków u zwierząt w naszym salonie w Jaśle. To ważne zarówno w przypadku psów, jak i kotów. Zbyt długie pazury mogą powodować problemy z chodzeniem, a także wrastać w skórę. Prezentują się one również mało estetycznie i mogą być nieprzyjemne dla właściciela czworonoga. Wykonujemy obcinanie pazurków także w przypadku ruchliwych czy agresywnych pupilów. Odwiedzają nas m.in. osoby, które nie są w stanie samodzielnie przeprowadzić zabiegu u swojego zwierzaka. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego wiemy, jak poprawnie zabezpieczyć kota lub psa na czas obcinania pazurków. Cały zabieg zwykle trwa od kilku do kilkunastu minut, choć może się przedłużyć. Aby skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez certyfikowanego groomera, należy skontaktować się z nami i umówić na konkretny termin.

  ZOBACZ NASZĄ GALERIE

  Image

  alt

  Gabinet Weterynaryjny AVET Ⓒ 2017. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

  ul. Chopina 12 38-200 Jasło, tel.: +48 134467974, mail: renwet@wp.pl