plen

  Tresura Psów

  Szkolenie, tresura psów

  Z pewnością każdy z nas chciałby mieć posłusznego czworonoga, z którym bez stresu można udać się na spacer ze znajomymi czy na urlop. Dlatego też warto od najmłodszych lat pupila zadbać o jego prawidłowe zachowanie.

  W naszym ośrodku proponujemy szkolenia dla psów, mające wypracować odpowiednie nawyki. Głównym elementem prowadzonych przez nas zajęć jest stworzenie przyjaznej atmosfery. W żadnym wypadku nie stosujemy żadnych kar cielesnych ani przemocy. Jesteśmy bowiem przekonani, że tylko odpowiednie podejście do psa będzie skutkowało świetnymi wynikami.

  Dzięki temu każdy pies chętnie uczestniczy w poszczególnych zabawach i szybko uczy się nowych komend i umiejętności. Robi to tym chętniej, że po wykonaniu kolejnych zadań może czuć radość, a przy okazji dostać smakołyk.

  W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, tresura psów odbywa się w domy właściciela bądź naszym ośrodku. Standardowo szkolenia przeprowadzane są razem z właścicielem, aby pogłębić więź zwierzęcia z człowiekiem. W innych wypadkach istnieje możliwość pozostawienia pupila w hotelu na czas szkolenia.

  Gabinet Weterynaryjny AVET Ⓒ 2017. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

  ul. Chopina 12 38-200 Jasło, tel.: +48 134467974, mail: renwet@wp.pl